Artystyczne

OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE

Konkursy plastyczne

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły stanęli na wysokości zadania i godnie reprezentowali nas na międzyszkolnych konkursach plastycznych.
Pierwszy z nich dotyczył wykonania „Pocztówki ze Zgierza”, którego organizatorem był Zespół Szkół Społecznych TPZ w Zgierzu i I Społeczna Szkoła Podstawowa TPZ. Jego celem było promowanie walorów naszego miasta. Pięcioro uczniów wykonało piękne kartki, ale tylko jednej uczennicy udało zdobyć się nagrodę, II miejsce zajęła ucz. kl. VI b Klaudia Płaczkowska.
Miejski Ośrodek Kultury ze Zgierza wprowadził nas w magię Świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie mieli za zadanie wykonać szopkę bożonarodzeniową.
Laureatami zostali Maja Więckowska, Wiktoria Szwajkiewicz - ucz. kl. Va; Laura Michalak, Justyna Stępień, Natalia Świercz  - ucz. kl. IV; Klaudia Płaczkowska, Julia Prasal - ucz. kl. VI b.